The Future Technology
FOR DENIM
Paylaş

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik, tekstil sektörü ve özellikle de parça yıkama ve parça boyama endüstrisi için günümüzün en önemli endişe kaynağıdır.
 
Özellikle de denim mamullerin, kendi kimliklerini yaratmak için yıkanıp nihai tüketiciye sunulması tarihsel olarak su yoğun bir süreçtir. 

Su yaşam için elzemdir, ancak aynı zamanda dünyanın en çok tehdit edilen temel ihtiyaç kaynağıdır. Günümüzde elimizde bulunan kısıtlı ve değerli  kaynaklarımızın zararlı kimyasallarla zehirlenmesini durduracak çözümlerin bulunması mutlak bir zorunludur.
Tekstil parça yıkama endüstrisi , çok yüksek miktarlarda su ve enerji tüketmektedir. Bir denim pantolon, geleneksel yıkama reçeteleri ile üretildiğinde 70 litre civarında su kullanımını gerektirir.

Sürdürülebilirlik ve ekolojik farkındalık konusunda pazarda tartışmasız lider olan DyStar, yıkama endüstrisinde kimyasal ve su kullanımının en uygun seviyeye getirilmesi için bir  grup yeni kimyasal maddeler  ve uygulamalar geliştirmiştir. Yeni kapalı sistem sprey teknolojisiyle birlikte, çeşitli yıkama efektleri yaratılırken, yüksek miktarlarda su, kimyasal ve enerji tasarrufu yapılmaktadır detaylar...
Şifremi unuttum
Yeni bir şifre almak için lütfen aşağıya e-posta adresinizi giriniz.
Girişe geri dön
Üye ol
Üye olarak tds dosyalarınızı inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Lütfen şirket e-maili ile üye olun.