Sürdürülebilirlik

Kaiser, hem organizasyon yürütme şekli hem de müşterilerimize ve ortaklarımıza sunduğumuz ürün ve hizmetlerde sürdürülebilirliğe kendini adamıştır. Kaiser, Dystar’ın taahhüt ettiği ürünlerle sürdürülebilir çözümler sunar.

Sürdürülebilir Ürünler

DyStar econfidence® programı, tekstil müşterilerimize tedarik ettiğimiz boya ve kimyasalların yasal gerekliliklere uygun olduğuna dair güvence sağlar (örn. REACH). Aynı zamanda, seçilen ürünlerin varolan düzenlemelerle uyumlu olması için rehberlik sunar, örn. Oeko-Tex ve Brand & Retailer RSL (Kısıtlı Madde Listesi). Econfidence®, müşterilere mümkün olan en yüksek düzeyde ürün kalitesi ve çevresel sorumluluk garantisi verir ve herhangi bir tekstil kimyasalı tedarikçisinin en kapsamlı eko test programı ile desteklenir. Kaiser ekoloji ekibi yetenekli ekoloji çözümleri sunar. Ekip, sürdürülebilir üretim talebini karşılamak için tekstil fabrikalarını, boyahaneleri ve yıkama merkezlerini desteklemektedir.

Sürdürülebilirlik Raporu

Güvenilir bir boya, tekstil yardımcı madde ve sürdürülebilirlik hizmetleri sağlayıcısı olarak DyStar, tekstil üreticilerini, markalarını ve perakendecilerini desteklemede önemli bir rol oynamaktadır. Bu rapor, Dystar’ın sürdürülebilirliği temel operasyonlarımıza ve tedarik zincirimize entegre etme çabasını vurgulamaktadır. Ortaklarımız ve tüketicilerimiz için esnek ve sürdürülebilir bir gelecek sağlamak için üretim ayak izimizi yönetmede aktif bir duruş sergilemeyi taahhüt ediyoruz.