Kaiser Geliştirme Merkezi

Kaiser Yıkama Merkezi, ortaklar ve müşteriler için yaratıcı ve deneysel yıkama çözümleri sunan küçük bir yıkama merkezidir.

Kaiser Yıkama Merkezi, 2007 yılında bir araştırma ve geliştirme alanı olarak kurulmuştur. Merkez, Tekirdağ, Türkiye’deki Dystar Türkiye fabrikasının bir bölümünde yer almaktadır ve dünyanın her yerindeki farklı makine şirketlerinin en son teknolojileri ile çevrilidir. Deneyimli teknik ekip ile ürün geliştirmede önemli bir rol oynamaktadır.

Merkez, bir yıkama danışmanlık merkezi olarak çalışmaktadır. Kaiser’in teknik ekibi, müşterilerin ihtiyaçlarına göre en iyi reçeteler ile en iyi uygulama tavsiyelerini sunmakatdır. Kaiser, ihtiyaçlarına göre mevcut en iyi çözümleri sunmak için müşterilerini ve ortaklarını bu merkezde ağarlar.

Ürün geliştirme ve deney merkezinin yanı sıra merkez, yaratıcı bir denim tasarım merkezi olarak da hizmet vermektedir. Kaiser’in yıkama ekibi, en son teknolojileri ve mevcut en iyi ürünleri kullanarak sayısız denim koleksiyonu oluşturmuştur. Merkez, en iyi kimyasal kombinasyonlarla en iyi tasarımları ve en iyi etkileri yaratmaya odaklanmıştır.