In Denim
WE TRUST
Paylaş

Hakkımızda

20.09.1996
tarihinde Kaiser Tekstil ve Kimyevi Ürünleri Pazarlama Limited Şirketi, İstanbul Üsküdar ilçesinde Berk Öcalmaz tarafından kurulmuş ve Denim Kimyasalları konusunda faaliyete Rotta Kimya adlı Alman firmasının bayisi olarak başlamıştır.
2005
yılında yine Rotta Kimya’nın Trakya bölgesinde Tekstil Kimyasalları konusunda bayisi olarak faaliyet gösteren Cem Özkeşkek tarafından kurulmuş olan Rogen Tekstil Kimyasalları ve Pazarlama Limited Şirketi ile birleşmiştir.
2006
2006 yılında DyStar’ın Rotta Kimya’yı satın almasının ardından DyStar’ın Türkiye ve Orta Doğu bölgesinde yıkama ve parça boyama konusunda distribütör ve bayisi olarak iş hayatına devam etmiştir. Bu pazarda gösterdiği başarılar ile 2006 yılının sonundan itibaren Kaiser ile DyStar anlaşması güncellenmiş ve önce Asya bölgesi ve ardında da tüm dünya olarak anlaşma genişletilmiştir. Şu anda Kaiser Kimya global olarak DyStar’ın yıkama kimyasal ve boyaları konusunda distribütörü ve bayisi olarak çalışmaktadır.
2014
2014 yılında KaStone adlı iştiraki ile ponza taşı pazarlaması ve satış işlemlerine başlamıştır ve 2016 yılında bölgesinin en büyük ve başarılı maden işletmecilerinden biriyle ortak olarak KaStone adlı iştirakinin faaliyetlerini iç piyasa ve ihracat olarak arttırmıştır. 2017 sonu itibarıyla bu sektörde de Pazar lideri olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
2015
2015 yılında DyStar ile Kaiser arasındaki ortak çalışmalara bir yenisi ilave edilmiş ve Kaiser TAME bölgesinde DyStar’ın boya distribütörü olaraktan çalışmaya başlamıştır. Kurulan yeni teknik pazarlama ekibiyle başta Türkiye iç piyasası olmak üzere bütün bölge ülkelerde etkin olarak faaliyet göstermektedir.
Aynı yıl Şirket yapısı değiştirilmiş ve Limited şirketten Anonim şirkete dönüştürülmüştür. Dünya üzerinde denim sektörünün aktif olduğu tüm ülkelerde pazarlama ve teknik servis hizmetlerine devam eden firmamız 2015 yılından beri sektöründe global olarak pazar lideridir.
Kurulduğu günden beri temel hedefi müşterileriyle birlikte ortak çözümler yaratarak farklı teknik pazarlama yöntemleriyle pazara sürekli yenilikler getirmek olan firmamız bugüne kadar tüm denim ve tekstil sektöründen aldığı desteğe minnettardır ve bu destekle farklı çözümler yaratmaya devam edecektir. 
2017
Kaiser, Pakistan lokal piyasasında daha iyi hizmet vermek adına KK. Textile PVT Ltd adı ile Karaçi’de kuruldu ve satışlarına lokal olarak başladı. 2018’de INFO ile başarılı bir is ortaklığından sonra Pakistan’daki aktivitelerine devam ederek müşterilerine uzman teknik destek verip, Karaçi ve Lahor’daki depoların lojistik avantajlarını da kullanıp, hızlı servis çözümleri yaratarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Şifremi unuttum
Yeni bir şifre almak için lütfen aşağıya e-posta adresinizi giriniz.
Girişe geri dön
Üye ol
Üye olarak tds dosyalarınızı inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Lütfen şirket e-maili ile üye olun.